Рекламно-виробнича компанія
Наші клієнти
undefined
binotel.png
embawood.png
hgfhdfhfghdfh.png
Sassofono.png
PRONTO.png
KUHN_logo.png
Color_Logo_GT+.png
simvol_logo_v razmere.png
Відгуки
 • Всі стенди, макети, розроблені і виготовлені «Оригінал Солюшенс» для кампанії...
 • Нашу плідну співпрацю з групою компаній «Оригінал», почалося в 2007 році і успішно...
 • Для пред'явлення за місцем вимоги, Я підтверджую, що ми мали справу з рекламною...

Вакуумне формування Ціна Галерея

Високотехнологічні рекламні роботи вимагають впровадження все більш і більш складних технічних можливостей для виробництва, такі як вакуумне формування. Вакуумне формування дозволяє виготовити об'ємні вироби з пластику зі складним рельєфом поверхні, тому формування пластику дуже затребуване при виготовленні сучасних рекламних вивісок, лайтбоксів, вказівників.
 

Процес вакуумного формування складається з трьох основних етапів:

 • виготовлення форми
 • нагрів матеріалу
 • надання форми з вакуумом

 

Наша компания при вакуумной формовке использует следующие материалы: 

Полістирол 

Пластик ПВХ

 

     Акрил

       

Полікарбонат

   

ПЕТ

 

 

Форма для вакуумного формування за допомогою фрезерного різання зазвичай виготовляється з МДФ, так як даний матеріал добре піддається обробці, але якщо тираж формовки дуже великий, ми радимо робити форму з алюмінію.

Вакуумне формування використовується для виготовлення наступної продукції:

 • об'ємні букви
 • лайтбокси
 • вивіски
 • форми для заливки бетону
 • форми для заливки гипсу
 • світильники
 • ілюмінатори для камер спостереження
 • формы для 3д стін
 • бамперм та інші деталі автівок
 • захисні шлеми

Формування також дуже успішно використовується при виготовленні демо продуктів, для стендів великого обсягу, виготовлення меблів і т.д.

 

Термоформовка

За допомогою застосування методу термоформовки створюються об'ємні вироби різних форм, а також інші заготовки із пластику, акрилу, оргскла і інших полімерних матеріалів, за допомогою нагрівання і подальшим поєднанням з матрицею. Важливою перевагою вакуумної термоформовки є можливість виготовлення тонкостінних і великоформатних деталей.
На сьогоднішньому ринки існує безліч різноманітних матеріалів які, так чи інакше, піддаються вакуумній термоформовці - це полівінілхлорид (ПВХ), полістирол, акрил (також відомий як оргскло), листової полімер, ПЕТ, ABS пластик та інші.
Що впливає на вибір матеріалу? Важливі чинники, такі як: складність форми, глибина термоформовки, буде застосовуватися підсвічування в виробі чи ні. Головне завдання визначити, яку функцію буде нести готовий продукт.
Використовуючи багаторічний досвід та новітні технології, наші високопрофесійні працівники виробляють високоточну продукцію. Будь-який рівень складності виробів, які Ви у нас замовляєте, проходить повний цикл робіт - від розробки дизайну до отримання готового якісного продукту.


Вакуумне формування

Термовакуумне формування не тільки дуже цікавий, але та один з найскладніших процесів який вимагає особливих знань та навичок при виготовленні об'ємних виробів із пластику, а також наявність спеціального обладнання.
Вакуумне формування пластика або оргскла можна розділити на кілька важливих етапів.
Формований матеріал нагрівається до тієї температури, при якій він змінює свою форму, без внесення суттєвих змін до своїх характеристик, до стану пластичності. Потім відбувається безпосередньо сам процес формування під впливом вакууму в спеціальній формувальній формі. Після чого слідує етап охолодження до температури, при якій виріб отримує сталі розміри. Після вичинка знімається з формувальної форми та піддається механічній обробці, тобто обрізки країв.
Отриманий продукт зберігає міцні якості, що гарантує максимальний термін служби.


Вироби із пластику

Після обробки пластику вакуумно формувальних способом в результаті Ви можете отримати безліч різних виробів, які застосовуються практично в будь-якій галузі. Пластикові підставки для різноманітних груп товарів з цінниками різних розмірів для техніки, посуду, прикрас, окулярів, одягу, косметики, товари господарського призначення і т.д. Для виробництва пакувальної тари та ємностей для харчових і хімічних продуктів. Для будівельних потреб та у виробництві побутової техніки.
Без процесу вакуумного формування не обійтися у виготовленні об'ємних літер, вивескок, як для зовнішнього оформлення фасадів, так і для внутрішнього застосування, з можливістю нанесення логотипу або фірмового знака.
Всілякі вироби для прикраси інтер'єру магазинів, салонів краси, торгових центрів, готелів, для демонстрації товарів і послуг на виставках.
Вироби із пластику використовуються в елементах тюнінгу автомобіля - це бампера, пороги, спойлери, а також в авіаційній промисловості.
Також виготовляємо форми для лиття з того матеріалу який буде Вам необхідний для реалізації ваших проектів.


Формування Полістиролу

Полістирол - це вид пластику, який має низку дуже важливих переваг. Цей матеріал нетоксичний, вологостійкий, здатний пропускати світло, стійкий до хімічних активних речовин, відмінно працює при низьких і високих частотах, тому нерідко застосовується в електротехніці.
Полістирол один з найпоширеніших пластиків, який використовується в термоформовці. Він доступний за ціною і має більшість необхідних характеристик, які вимагаються від пластику при вакуумної формуванні.
Готові вироби з полістиролу використовуються в побутовому призначення, рекламі, будівництві, рекомендується для використання всередині приміщення.
Полістирол досить крихкий матеріал в немодифікованому стані, тому для підвищення міцності і еластичності в початкову сировину додаються спеціальні добавки.


Вакуумне формування пластика

Вироби із пластику отримані у процесі термоформовки впевнено займають лідируючі позиції в промисловому виробництві. Термоформовка застосовується як для виготовлення великих партій, так і одиничних екземплярів продукції. Термоформування пластика на високоякісному обладнанні дозволяє виконати з особливою точністю вироби об'ємної форми і втілити для життя найсміливіші дизайнерські рішення.


Формування Акрилу

Акрил (оргскло) - поліметілметакрілатний пластик, в чистому вигляді є прозорим матеріалом, але при додаванні домішок набуває і інші кольорові відтінки. 
Перш ніж приступити до вакуумного формування, акрил обов'язково потрібно просушити, так як цей полімер вбирає атмосферну вологу. Процес термоформовки акрилу досить витратний в плані використання електроенергії, але в підсумку дозволяє отримати довговічний виріб для використання в рекламних вивісках, об'ємних літерах і інших елементах рекламної продукції.


Термоформовка ABS

ABS пластик в своєму арсеналі переваг має таку якість, як стійкість до ударних навантажень. Досить легко піддається вакуумному формуванню. В результаті термоформовки ABS пластику можливо отримати високоміцний спортивний інвентар.
При експлуатації вироби з ABS пластику можуть витримувати нагрівання до 80 °С.


Вакуумна Формування ПЕТ

ПЕТ дуже зручний в вакуумному формуванні. Має не високу внутрішню напругу, не вимагає попередньої просушки як у випадку з акрилом. Теплоємність ПЕТ менше і відповідно нагрівання листів при вакуумному формуванню необхідно з витратою меншої кількості теплової енергії. 
Якість готової продукції відповідає всім вимогам, які пред'являються до рекламної і світлотехнічної продукції.
Об'ємні фасадні вивіски, муляжі товарів які справляють враження своїми значними розмірами і незвичайними формами, все це і багато іншого можливо здійснити за допомогою технології вакуумного формування.