Рекламно-виробнича компанія
Наші клієнти
undefined
binotel.png
embawood.png
hgfhdfhfghdfh.png
Sassofono.png
PRONTO.png
KUHN_logo.png
Color_Logo_GT+.png
simvol_logo_v razmere.png
Відгуки
  • Всі стенди, макети, розроблені і виготовлені «Оригінал Солюшенс» для кампанії...
  • Нашу плідну співпрацю з групою компаній «Оригінал», почалося в 2007 році і успішно...
  • Для пред'явлення за місцем вимоги, Я підтверджую, що ми мали справу з рекламною...

Оформлення сцен Ціна Галерея

Організація будь-якого масового заходу необходиться без установки подіуму або сцени, декоративного оформлення і спектра технічних послуг. Сцена або подіум є центральним місцем найбільш яскравої дії на будь-якому заході і використовується для різних свят, церемоній, корпоративних, спортивних, міських подій, конференцій і семінарів, презентацій і виставок, модних показів і виступів.
Компанія "Original Solutions" має потужну виробничу базу для виготовлення сценічних подіумів різноманітних форм, конструкцій, призначень, розмірів, а також нестандартних подіумів і подіумів з вбудованим освітленням. На додаток, наші фахівці можуть розробити декор і брендування для цих заходів, що дозволить швидко трансформувати і перетворити простір, зробити його стильним та затишним, створити правильну атмосферу і настрій. Ми готові запропонувати вам такі види послуг, як: оформлення задника сцени або подіуму; виготовлення ресепшен-столу, трибун, рекламних стійок, роллапов, об'ємних літер, символів, форм, покажчиків, установку прес Волла, банерних конструкцій та інших носіїв рекламної інформації.
Чи знаєте ви, що успіх торгового бізнесу, прибуток, обсяги продажів і кількість відвідувачів не завжди залежать від ціни, кількості, і якості продукції? Велике значення має загальне враження, атмосфера, продуманий дизайн, внутрішнє оформлення прилавків, розташування і зручність виборатоваров. Цей творчий, ретельно продуманий, кропіткий процес і називається оформленням торгових точок. Розвиток тогpового бізнесу проходить активніше і результативніше, якщо магазин або точка продажу забезпечені стильним, ергономічним, інформативним і якісним торгівельним і технологічним устаткуванням: стендами, прилавками, стелажами і т.п.
Проізводстовом і установкою всього цього і займається компанія "Original Solutions". Наші досвідчені фахівці з радістю створять ексклюзивний дизайн, спроектують і виготовлять конструкції для оформлення будь-якого заходу або торгової точки під персональні запити клієнта і особливості певної локації.
Telegram Viber