Рекламно-виробнича компанія
Меблі
Наші клієнти
undefined
binotel.png
embawood.png
hgfhdfhfghdfh.png
Sassofono.png
PRONTO.png
KUHN_logo.png
Color_Logo_GT+.png
simvol_logo_v razmere.png
Відгуки
  • Всі стенди, макети, розроблені і виготовлені «Оригінал Солюшенс» для кампанії...
  • Нашу плідну співпрацю з групою компаній «Оригінал», почалося в 2007 році і успішно...
  • Для пред'явлення за місцем вимоги, Я підтверджую, що ми мали справу з рекламною...

Журнальний столик S-style Ціна Галерея

 
 
Журнальний столик S-style
 
Гармонійне поєднання стилю і функціональності з досить великою за площею стільницею і надійно стійкий столик.
Журнальний столик «S-style» відмінно підходить для вітальні, заміського будинку або ж громадських місць, таких як вестибюля готелю, ресторану, ресторану, СПА салону, офісу.
 
Журнальні столики прикрасять інтер'єр будь-якої квартири, столик ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Стіл може не тільки виступати як місце для всього найнеобхіднішого, а також як декоративний елемент.
 
Журнальний столик розроблений молодими українськими дизайнерами.
Завдяки своїй конструкції і своїм габаритам стіл «S-style» стане для Вас незамінним помічником в щоденних справах. Виріб виконаний з високоякісних і екологічно чистих матеріалів.
 
МАТЕРІАЛ ВИРОБУ:
РОЗМІР:
ЦІНА:
Труба 20*20*2 800*500*500 1900 грн.
Фанера ФСФ 21 мм    
 
Екологічно безпечний матеріал Безпека Зручний у використанні Враховано стандарти
для виготовлення
 меблів
 

Журнальний столик S-стиль для дому

Журнальний столик в кожному сучасному будинку приємне і зручне доповнення. Такий столик впишеться в будь-який простір і підійде до абсолютно будь-якого інтер'єру. На журнальний столик найчастіше кладуть недочитану пресу, книги, журнали, різні дрібні предмети, ставлять вази з духмяними квітами або зберігають пульти від домашньої техніки. Цей предмет меблів за замовчуванням додають до гарнітуру м'яких меблів, так як він зручний у використанні і не займає багато місця. Журнальний стіл легко переміщати в приміщенні у зручне для Вас місце, туди, де він необхідний в даний момент, наприклад, до крісла для роботи на ноутбуці, до дивану для приємного розпивання чаю з друзями або для якоїсь захоплюючої спільної настільної гри. Журнальному столику можна знайти тисячу різних застосувань.
У спальні журнальний стіл призначений служити в якості тумбочки біля ліжка, де зі зручністю можна розмістити усі косметичні засоби і нічник, а також почитати улюблений твір перед сном. Варто відзначити, що журнальний стіл не тільки багатофункціональний елемент меблів, але і декоративний, який може стати яскравим акцентом в будь-якій кімнаті Вашого будинку.
 

Журнальний стіл в офісі

Журнальний столик незамінна і модна деталь будь-якого офісу, готелю або СПА салону. Як правило, він призначений для зручного очікування відвідувачами призначеної зустрічі за чашкою ароматного напою. Часто використовують дуже хороший хід, розміщуючи в приймальні офісу на журнальному столі фірмові буклети, каталоги з продукцією або послугами з якими кожна людина може самостійно ознайомиться.
До того ж, прагнучи відповідати сучасному стилю управління, демонструючи демократичний офіс, усі солідні компанії облаштовують комфортну зону для відпочинку своїх співробітників, де вони можуть в проміжках між роботою розслабиться за чашкою кави біля журнального столика і налаштуватися на робочий лад.
 
 
 
 
Telegram Viber